Шевченківський районний суд Львова визнав винним 17-річного школяра у керуванні автомобілем без посвідчення водія під час комендантської години та призначив йому штраф.
За матеріалами справи, інцидент стався 20 квітня близько 00:25 на вул. Творчій. Підліток керував автомобілем Ford Cougar, не маючи водійських прав. Порушення зафіксували працівники поліції, які склали адміністративний протокол. У справі наявні відеозапис події та рапорт правоохоронців.
Під час судового засідання неповнолітній, у присутності брата, визнав свою вину та просив суворо його не карати.
Суд зазначив, що на момент правопорушення хлопець досяг 17-річного віку, тому підлягає адміністративній відповідальності на загальних підставах. Суд призначив штраф у розмірі 3400 грн та стягнення судового збору 665 грн. Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів.
