На вулиці Миколайчука, навпроти соціального житла у напрямку до Голосківського кладовища, планують впорядкувати узбіччя та облаштувати зелені газони. Про це повідомили у Шевченківській районній адміністрації.
За інформацією районної адміністрації, на цій ділянці протягом тривалого часу накопичувалися залишки будівельних матеріалів, внаслідок чого утворилося стихійне сміттєзвалище. Згодом територія заросла самосійною рослинністю.

Цього тижня на вказаній локації розпочнуть роботи з очищення. Для прибирання залучать спеціалізовану техніку.
“На відрізку довжиною понад 300 метрів за багато років накопичилися залишки будівельного сміття: поламані бетонні плити перекриття, бетонні сходи, віконні конструкції та інші відходи. Усе це заросло самосівом і перетворилося на хащі, що створюють неестетичний вигляд та можуть становити потенційну небезпеку. Тому ми оголосили тендер на очищення та впорядкування цієї території. Для виконання робіт необхідно залучити важку спецтехніку, зокрема кран, щоб прибрати великогабаритні бетонні конструкції та інше будівельне сміття. Роботи розпочнемо вже цього тижня. Орієнтовно вони триватимуть близько місяця. Попри використання великої спецтехніки, обмежень для руху громадського чи приватного транспорту не буде”, — повідомили у Шевченківській районній адміністрації.
Як зазначають в адміністрації, захаращена ділянка прилягає до території на вул. Миколайчука, 36–38, де торік у межах проєкту “Рух без бар’єрів” облаштували доступний громадський простір.
Крім того, поруч тривають роботи з облаштування “Лінійного парку”, який має поєднати центр UNBROKEN із протезною майстернею в межах цього ж проєкту.
“Тому цілком логічно, що необхідно впорядкувати і цю територію: очистити її від сміття та самосіву, вирівняти рельєф, підсипати ґрунт і облаштувати зелені газони. Таким чином занедбана ділянка стане чистою і впорядкованою частиною району”, — додають у Шевченківській районній адміністрації.
