ЛКП «Львівспецкомунтранс» оголосило про продовження фотоконкурсу «Чисте місто – здорові діти» до кінця 2024 року.
Конкурс орієнтований на учнів загальноосвітніх закладів Львівського району та має на меті привернути увагу молоді до важливості правильного поводження з відходами.
Згідно з умовами конкурсу, учасники повинні зробити креативне фото, на якому вони сортують відходи за різними фракціями: змішані, органічні, паперові та скляні. Переможці отримають цінні подарунки для навчання.
«Увагу молоді потрібно постійно привертати до правильного поводження з відходами, а саме сортування. Бо в такий спосіб ми зменшуємо кількість відходів, які потребують захоронення на полігоні. Відтак наш фотоконкурс є одним з засобів, щоб вкотре акцентувати увагу на цьому», – пояснили у ЛКП «Львівспецкомунтранс».
Учасниками конкурсу можуть бути учні як початкових, так і старших класів, адже умови участі дуже прості. Інформація про переможців та лауреатів буде розміщена на офіційному сайті підприємства та на сторінці у Facebook. Номінації та рейтинг будуть визначені згодом.
Умови для участі в конкурсі:
- Чекати відповіді від конкурсної комісії та отримати приз.
- Зробити фото сортування відходів у форматі JPEG.
- Надіслати фото на електронну пошту lsct.lviv@gmail.com, зазначивши в темі листа «Фотоконкурс «Чисте місто». У листі вказати прізвище, ім’я, по-батькові та контактний номер телефону (власний чи батьків).
- Підписатися на сторінку https://www.facebook.com/Lvivspetskomuntrans/.
