Поблизу села Ситихів тривало гасіння пожежі торфовищ площею близько 5 гектарів. Через задимлення дим підходить до населеного пункту. До ліквідації займання залучено понад 10 одиниць техніки.
Як повідомила очільниця офісу громади у Дублянах Ірина Огниста, офіс громади спільно з Шевченківською районною адміністрацією шукають додаткову техніку для допомоги у гасінні пожежі.

Перше повідомлення про займання поблизу Ситихова надійшло до Служби порятунку “101” вранці 17 травня. На момент прибуття рятувальників горіли суха трава та торф. Пожежу сухої рослинності ліквідували, однак роботи з гасіння осередків торфу тривають.

За інформацією офісу агломерації та розвитку громад, причиною таких пожеж часто стають підпали сухої трави, які заборонені законодавством. У громаді тривають рейди для виявлення та запобігання таким порушенням.

Від початку року до адміністративної відповідальності за підпали сухої рослинності притягнули 21 особу. Для фізичних осіб штрафи становлять від 3060 до 6120 гривень, для посадових осіб — від 15 тисяч гривень.
