Кава мілітарі

10 років трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі: на полігоні вшанували пам’ять загиблих 

Фото: Львівська міська рада

На території колишнього Грибовицького полігону твердих побутових відходів відбулася панахида за рятувальниками, які загинули під час ліквідації пожежі у 2016 році. Цьогоріч минає 10 років від трагедії, що забрала життя трьох працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій. Під час поминального заходу присутні вшанували пам’ять загиблих, які загинули, виконуючи свій службовий обов’язок.

Трагедія сталася 28 травня 2016 року на території Грибовицького сміттєзвалища, де виникла масштабна пожежа. Під час ліквідації загоряння стався обвал твердих побутових відходів, унаслідок чого під завалами загинули троє рятувальників.

Фото: Львівська міська рада

Серед загиблих — начальник ДПРП-48 з охорони м. Рава-Руська, капітан служби цивільного захисту Юрій Рудий, начальник караулу ДПРЧ-17 з охорони м. Жовква, старший лейтенант служби цивільного захисту Андрій Вненкевич та пожежник ДПРЧ-17 з охорони м. Жовква, сержант служби цивільного захисту Богдан Юнко.

У вересні 2020 року на Грибовицькому полігоні розпочали роботи з рекультивації, які реалізують у дві фази: відновлення порушених земель на всій площі звалища та відновлення прилеглих територій, забруднених унаслідок зсуву 2016 року та зайнятих озерами з фільтратом.

Наразі завершується другий (біологічний) етап рекультивації. Уже сформовано систему захисту полігону та влаштовано дренажні шари на площі понад 173 тисячі квадратних метрів.

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі публікації
Total
0
Share