Через незаконно зведену надбудову п’ятого поверху на вул. Єрошенка стався зсув ґрунту. Місту вдалося домогтися демонтажу самовільно збудованого поверху.
Як повідомив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач, на вул. Єрошенка, 28, триває демонтаж надбудованого поверху, який було незаконно зведено під час так званої реконструкції адміністративно-побутової будівлі.
“Мова про історію самовільно добудованого поверху на вул. Єрошенка, 28, у Львові. Він виріс тут під час так званої реконструкції адміністративно-побутової будівлі. Без належних дозволів та документів. Через це на об’єкті будівництва стався зсув ґрунту. Внаслідок цього частина будівельного майданчика разом із будівельними блоками пошкодила споруди в гаражному кооперативі “Сокіл”, — зауважив Любомир Зубач.
Раніше про порушення на Гарячу лінію міста повідомив мешканець. Це звернення стало підставою для проведення позапланової перевірки будівельного майданчика інспекторами міської інспекції державного архітектурно-будівельного контролю.
У результаті перевірки місту вдалося домогтися демонтажу п’ятого поверху, зведеного без відповідних дозвільних документів.
“Під час візиту на будівництво усі порушення зафіксували. Далі були неодноразові перевірки Інспекції ДАБК, акти, штрафи і приписи щодо усунення порушень. Оштрафовано було як власників будівництва — ПП “Скіфи”, так і генпідрядника — ТзОВ “Галицька Будівельна Гільдія”. Втім, порушники не поспішали приводити будівництво у відповідність до документів. У цьому інспектори міської ДАБК мали змогу переконатися під час чергового візиту — роботи на об’єкті не припинялися”, — пояснив посадовець.
