У лікарні Святого Миколая, що на вул. Орлика, 4, стартує новий цикл занять Школи батьківства. На безкоштовні заняття запрошують майбутніх батьків.
На заняття потрібно зареєструватись за номером телефону: 0681572599.
Заняття відбуватимуться щосереди о 14:00 на такі теми:
- 15 січня – “Знеболення пологів. Найпоширеніші міфи”;
- 22 січня – “Догляд за новонародженою дитиною”;
- 29 січня – “Секрети успішного грудного вигодовування”;
- 5 лютого – “Сон немовлят: очікування/реальність”;
- 12 лютого – “Розвінчування стоматологічних упереджень щодо вагітних та новонароджених. Поради фахового стоматолога”;
- 19 лютого – “Що повинно маму насторожити та спонукати звернутись до лікарів із малюком, аби нічого не проґавити”.
