Леся Криворучко – 61-річна мешканка Львівщини, яка 2 роки тому почула, що в неї рак. Жінка звернулася до лікарні Святого Пантелеймона, аби пройти обстеження.
Результати показали, що у неї одразу 2 злоякісні пухлини: одна в шлунку, інша в лівій нирці та сечоводі.
Хірурги та урологи повинні були вирішити, яке з новоутворів краще видаляти першим.
“Доволі ризиковано було оперувати спершу шлунок, адже під час операції в жінки могла відмовити нирка. Тож ухвалили рішення спершу провести нефректомію – видалення нирки та сечоводу разом з пухлиною. Втручання провели лапароскопічно. А вже згодом після курсу хіміотерапії, наша команда почала готуватися до радикального втручання на шлунку”, — розповідає лікар-хірург Іван Денько.
Друге втручання з видалення шлунку із злоякісною пухлиною також пройшло успішно. За час хвороби жінка втратила 30 кг ваги.
Пані Леся нарешті змогла повернутися до свого звичного життя, втім ненадовго.
За пів року в жінки почалися проблеми з сечовипусканням, тож вона знову звернулася до фахівців лікарні Святого Пантелеймона. Лікарі втретє виявили ракові пухлини. Цього разу пухлина була розташована у сечовому міхурі. Лікарі провели одну кардинальну операцію й тим самим врятували життя онкохворій.
“Ви не можете собі уявити! Я пережила 7 кіл пекла. Але тепер я знову здорова, маю ремісію і повертаюсь до свого активного життя”, – поділилася Леся Криворучко.

