Кава мілітарі

Рак тричі стукав у її двері, але вона щоразу його перемагала

Фото: Перше медичне об’єднання Львова

Леся Криворучко – 61-річна мешканка Львівщини, яка 2 роки тому почула, що в неї рак. Жінка звернулася до лікарні Святого Пантелеймона, аби пройти обстеження.

Результати показали, що у неї одразу 2 злоякісні пухлини: одна в шлунку, інша в лівій нирці та сечоводі.

Хірурги та урологи повинні були вирішити, яке з новоутворів краще видаляти першим.

“Доволі ризиковано було оперувати спершу шлунок, адже під час операції в жінки могла відмовити нирка. Тож ухвалили рішення спершу провести нефректомію – видалення нирки та сечоводу разом з пухлиною. Втручання провели лапароскопічно. А вже згодом після курсу хіміотерапії, наша команда почала готуватися до радикального втручання на шлунку”, — розповідає лікар-хірург Іван Денько.

Друге втручання з видалення шлунку із злоякісною пухлиною також пройшло успішно. За час хвороби жінка втратила 30 кг ваги.

Пані Леся нарешті змогла повернутися до свого звичного життя, втім ненадовго.

За пів року в жінки почалися проблеми з сечовипусканням, тож вона знову звернулася до фахівців лікарні Святого Пантелеймона. Лікарі втретє виявили ракові пухлини. Цього разу пухлина була розташована у сечовому міхурі. Лікарі провели одну кардинальну операцію й тим самим врятували життя онкохворій.

“Ви не можете собі уявити! Я пережила 7 кіл пекла. Але тепер я знову здорова, маю ремісію і повертаюсь до свого активного життя”, – поділилася Леся Криворучко.

Фото: Перше медичне об’єднання Львова
Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі публікації
Total
0
Share