У середу, 26 червня, міський голова Львова на апаратній нараді представив нову керівницю ЛКП “Лев“ Юліану Саврук.
Вона замінить попереднього керівника підприємства, Романа Добуша, у якого закінчився контракт. Юліана Саврук має амбітні плани щодо перезапуску ЛКП “Лев”, повідомляє пресслужба Львівської міської ради.
Юліана Саврук планує зробити підприємство більш прозорим, налаштувати ефективну програму адопції тварин та відродити ветеринарну клініку.
“Я вважаю, що ключовим успіхом цього підприємства має бути те, щоб кожна тварина знайшла собі домівку. Також маю плани попрацювати з командою, тому що було багато різних керівників, і команда потребує роботи. Вже бачу певні вектори, як це можна налаштувати. Хочу перезапустити ЛКП “Лев” з точки зору брендингу, оновити дизайни, придумати креативи, які допоможуть розвинути програму адопції,” — розповіла нова керівниця.
Для реалізації своїх планів Юліана Саврук планує використовувати кошти з грантів та благодійних фондів.
“Необхідно налагодити співпрацю з бізнесом, відвідувати зустрічі, і через деякий час ми однозначно будемо готувати стратегію розвитку, щоб кожен у команді розумів, куди підприємство буде рухатися,” — додала вона.
У самої Юліани є собака Барні з Салтівки у Харкові, якого залишила попередня власниця на початку повномасштабної війни.
До слова, протягом останніх семи років Юліана Саврук працювала у структурних підрозділах Львівської міської ради. Раніше вона була менеджеркою з регіонального розвитку в Інституті міста, співзасновницею Pix Lab, координаторкою західного регіону національної програми «Здоров’я без сорому» за підтримки UNICEF. Перед призначенням на пост керівниці ЛКП “Лев” вона займала посаду заступниці директора з операційних питань мережі ТВОРИ!.
