Кава мілітарі

На Хорватській обвалився балкон: постраждала мешканка будинку 

Фото: Nadiya Velychko

На Гарячу лінію міста Львова залишили звернення щодо обвалу балкону загального користування у будинку на вул. Хорватській, 3. Інцидент стався 17 травня — внаслідок руйнування конструкції постраждала мешканка будинку.

Як зазначено у зверненні, під час обвалу жінка перебувала на балконі та впала разом із бетонною конструкцією. Після цього на неї обвалилася ще одна частина залізобетонного перекриття. Потерпіла отримала тілесні ушкодження та звернулася по медичну допомогу. На місце події також викликали працівників поліції.

18 травня на місце прибули представники ЛКП “Варшавське”. За словами мешканців, аварійний акт огляду складено не було. Натомість залишки конструкції тимчасово підперли дерев’яними елементами для забезпечення безпечного пересування мешканців.

У зверненні також наголошують, що балкони загального користування належать до спільного майна багатоквартирного будинку, а обов’язок щодо утримання та ліквідації аварійних ситуацій покладається на балансоутримувача та органи місцевого самоврядування.

Як повідомили у Шевченківській районній адміністрації, наразі виконано тимчасовий ремонт балкону з деревʼяних конструкцій для безпечного пересування мешканців. Після виділення коштів планують провести капітальний ремонт із влаштуванням залізобетонного балкону. Роботи виконуватимуть за умови співфінансування з боку співвласників будинку у розмірі 20% відповідно до програми підтримки співвласників багатоквартирних будинків.

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі публікації
Total
0
Share