Мешканець Шевченківського району забив до смерті домашню тваринку своєї співмешканки.
Сьогодні, 26 березня, на сайті Львівської обласної прокуратури повідомили, що у березні цього року 53-річний житель Львова забив саморобною битою до смерті собаку своєї співмешканки. Потім поклав тіло тварини у пакет та залишив його на балконі загального користування. Сусіди помітили це та викликали працівників правоохоронних органів.
Чоловіку було обрано найсуворіше покарання у вигляді тримання під вартою без права внесення застави (ч. 3 ст. 299 ККУ).
