Для мешканців соціального житла та пацієнтів центру UNBROKEN провели майстер-клас зі створення пряно-ароматичних квіткових композицій. Захід організувало міське управління екології спільно з партнерами з метою популяризації озеленення житлових просторів, а також для створення можливостей для спільного дозвілля та емоційної підтримки учасників.
Під час майстер-класу учасники висаджували композиції з м’яти, розмарину, базиліку, пеларгоній, колеусів і балконних помідорів. До заходу долучилися пацієнти центру разом із родинами, представники міста та благодійники, які забезпечили рослини та горщики для висадки.

“Учасники дізналися, як поєднувати декоративні та ароматичні рослини у стильних композиціях, що не лише прикрашають міський простір, а й позитивно впливають на мікроклімат та біорізноманіття міста. Разом висаджували різні сорти м’яти, розмарин, базилік, пеларгонії, колеуси та навіть балконні помідори. Ця подія не лише про рослини, а й про спільний теплий час, який так потрібен сьогодні багатьом родинам. Для ветеранів, їх дружин, мам і діток процес висаджування рослин, змішування ґрунту, вибору ароматів м’яти, базиліку чи розмарину став дуже терапевтичним, радісним і заспокійливим. Через прості дії — доторк до землі, запах трав, спільну роботу руками — відновлюється внутрішній баланс і відчуття опори”, — розповіли в управлінні екології.

