У Львові судитимуть 21-річного чоловіка, якого обвинувачують у незаконному придбанні та зберіганні наркотичних засобів і психотропних речовин з метою збуту.
4 травня правоохоронці затримали чоловіка на вулиці Миколайчука в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Під час затримання він мав при собі підготовлений до відправлення пакунок із кокаїном, який був захований між модемом та мобільним терміналом.
Під час обшуку за місцем проживання підозрюваного правоохоронці вилучили коробку з кокаїном, таблетки з психотропною речовиною MDMA, електронні ваги, засоби для фасування та інші речові докази.




За даними правоохоронців, львів’янин співпрацював з інтернет-магазинами, що спеціалізуються на продажі наркотиків, виконуючи функції так званого “відправника”. Він отримував гуртові партії кокаїну та MDMA, розфасовував їх на окремі дози, маскував серед побутових товарів та надсилав у різні регіони України. Оплату за свою діяльність отримував на криптогаманець.
Фігуранта викрили оперативники Управління боротьби з наркозлочинністю поліції Львівщини спільно зі слідчими відділу поліції №1 Львівського районного управління поліції №1 за процесуального керівництва Галицької окружної прокуратури.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ч.2 ст.307 Кримінального кодексу України, завершене. Обвинувальний акт скерували до суду.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
