У червні в Шевченківському районі Львова працюватимуть мобільні пункти збору небезпечних відходів. Мешканці зможуть безкоштовно здати використані батарейки, люмінесцентні лампи та ртутні термометри.
Прийматимуть відходи за умови належного пакування — у заводській упаковці або в іншій щільній та герметичній тарі, що забезпечує безпечне транспортування.
Для одного учасника встановлено обмеження щодо кількості відходів: до 10 кг батарейок, до 5 ртутних термометрів та до 10 люмінесцентних ламп.
Де цього місяця у Шевченківському районі можна буде здавати небезпечні відходи до екобусу:
- 04.06.2026 з 14:00 до 17:00 — селище Брюховичі, вул. Львівська, 23 (супермаркет “Рукавичка”);
- 05.06.2026 з 10:00 до 13:00 — просп. В. Чорновола, 16-І (супермаркет “Ашан”);
- 05.06.2026 з 14:00 до 17:00 — вул. Гетьмана І. Мазепи, 11 (ринок “Балатон”);
- 12.06.2026 з 10:00 до 11:00 — вул. І. Величковського, 1 (супермаркет “АТБ”);
- 12.06.2026 з 11:10 до 13:00 — вул. Т. Шевченка, 358 (супермаркет “Сільпо”);
- 12.06.2026 з 14:00 до 17:00 — вул. Т. Шевченка, 60 (супермаркет “Сільпо”);
- 19.06.2026 з 10:00 до 13:00 — вул. Б. Хмельницького, 214 (супермаркет “Сільпо”);
- 19.06.2026 з 10:00 до 13:00 — вул. Огіркова, 1 (станція “Підзамче”);
- 19.06.2026 з 14:00 до 17:00 — просп. В. Чорновола, 93 (супермаркет “Арсен”);
- 20.06.2026 з 14:00 до 17:00 — селище Брюховичі, вул. В. Івасюка, 1-Б (супермаркет “Близенько”).
