Минулого тижня у Львові на арештмайданчик поліції перемістили ще чотири покинуті автомобілі, один із яких — із Шевченківського району. Транспортні засоби тривалий час стояли без руху та порушували правила благоустрою.
Рішення про їх евакуацію раніше ухвалила комісія з виявлення та переміщення занедбаних транспортних засобів на території Львівської громади.
Як повідомили в управлінні безпеки та вуличної інфраструктури Львівської міської ради, автомобіль на вул. Шевченка, 134, орієнтовно від чотирьох до п’яти років перебував без руху.
Перед переміщенням на автомобілях розміщували повідомлення із закликом до власників самостійно прибрати транспортні засоби. Однак цього не зробили, тому за рішенням комісії автомобілі евакуювали на штрафмайданчик на вул. Конюшинній, 13.
До складу комісії входять представники поліції, сервісного центру МВС, посадовці та депутати міської ради.
Загалом від початку роботи програми з вулиць Львівської громади на арештмайданчик уже перемістили 98 покинутих транспортних засобів.
У міськраді також зазначають, що після запуску програми частина власників самостійно прибрала свої автомобілі з вулиць міста або привела їх до належного стану.
