У п’ятницю у Брюховичах відбулася чергова акція безкоштовної вакцинації в рамках осінньої міської кампанії з профілактики поширення вірусу сказу. Щеплення отримали 23 собаки та 43 коти.
Вакцинацію проводили фахівці Львівської обласної державної лікарні ветеринарної медицини вакциною “Rabistar red” у спеціально обладнаних пересувних медичних пунктах із дотриманням усіх вимог безпеки. До проведення акції також долучилися представники Кафедри епізоотології Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій.
Загалом у межах міської осінньої кампанії профілактики сказу в межах Львівської МТГ уже вакциновано близько 600 домашніх тварин.
Акцію організовано за співпраці Львівської обласної державної лікарні ветеринарної медицини, Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області, Офісу агломерації та розвитку громад, Офісу громади селища Брюховичі, Управління екології Львова та Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради.
